מנוע חיפוש זכויות לאוכלוסייה המבוגרת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הצורך ביעוץ מקצועי נדרש תמיד עקב פערי ידע ומידע. ידע במובן של השכלה מקצועית וניסיון מקצועי ומידע במובן של מידע גלוי וזמין לכל אחד, מידע שרק חוסר הידע המקצועי אינו מאפשר לנו לנצל גם כאשר הוא מונח ישר מולנו. במקרים רבים מדובר על זכויות שמגיעות לכל אחד מאתנו במובן של "הושט היד וגע בם".

במשך מרבית חיי הבוגרים אני עוסק ביעוץ כלכלי ופיננסי ובשנים האחרונות גם ביעוץ לפרישה ופנסיה ונראה שפרנסתי אולי תלויה בפערי הידע והמידע ביני לבין הלקוחות. אז זהו שלא !!!

אני לא מצפה מאף אחד שירכוש את הידע והניסיון שצברתי בשנים רבות של לימודים, ועבודה. אבל אשמח מאד עם אנשים יקבלו מידע מלא מה מגיע להם. אם יבחרו ינצלו אותו באופן ישיר ואם ירגישו צורך יפנו ליועץ כדי למצות את זכויותיהם.

לכן, אני שמח לבשר על מנוע חיפוש זכויות של אזרחים ותיקים שמעלה ממשלת ישראל (בינתיים בהשקה שקטה) באתר http://mybenifits/.gov.il  . מנוע החיפוש מאפשר לכל אזרח לאחר מילוי מאפיינים אישיים כגון גיל, מצב משפחתי וכו… לקבל פירוט של זכויות שייתכן ומגיעות לו.

האתר נגיש וידידותי וכל אחד יכול להיכנס לבצע חיפוש. אבל, וכאן מגיע הקאטצ' חלק מהזכויות טרוויאליות וניתנות למימוש באופן אישי ועצמאי וחלק דורשות ידע  לצורך מימושן.

וכאן אני מציע את שירותי לתרגם מידע לידע ומיצוי זכויות באופן מלא

רונן רוזין יועץ פרישה ופנסיה

054-4460234

מבדיקה ראשונית נראה שישנה זכאות להטבות משמעותיות!

למיצוי מלא של הזכויות, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר
או להירשם בטופס:

הפעם נראה שההטבה אינה רלוונטית עבורך

אך כל הכבוד שבדקת.

אם טרם מלאו לכם 62 לאשה 67 לגבר אתם מוזמנים לנסות שנית בעתיד.